Wyniki badania USG w 34 tygodniu ciąży

Witam byłam na usg jestem w 34 tygodniu i miałam następujące wyniki BPD=9.44CM, HC=32CM, AC=30.54CM, FL=6.58 lekarz powiedział, że główka jest troszkę za duża co to oznacza , proszę o odpowiedź

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Oznacza to iż główka płodu jest trochę za duża w stosunku do pozostałych wymiarów. Wskazana jest okresowa kontrola. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.