Wyniki badania w kierunku boreliozy u 28-latka

Proszę o interpretacje wynikow boreliozy. Pkt dla antygenów:IgM WB p100 5pkt VIsE 5pkt p58 4pkt p41 1pkt p39 4pkt OspA 5pkt Jeden z OspC: 8pkt sensu stricto afazelii garinii spielmanii Jeden z p18:5 pkt sensu stricto afazelii garinii 1 garinii 2 spielmanii IgG WB: p100 5pkt VIsE 5pkt p58 4pkt p41 1pkt p39 5pkt OspA 5pkt Jeden z OspC: 5pkt sensu stricto afazelii garinii spielmanii Jeden z p18: 5pkt sensu stricto afazelii garinii 1 garinii 2 spielmanii ujemny=<5 graniczny 6 dodatni>7

Szanowny Panie,
proszę z wynikiem udać się do lekarza zlecającego powyższą diagnostykę, który będzie mógł zinterpretować w pełni wyniki mając na uwadze historię choroby i dolegliwości.

pozdrawiam