Wyniki badania w kierunku boreliozy w medycynie naturalnej

witam, eeg wyszło źle ale neurolog powiedział ze sie zdarza badanie na bolerelioze wyszło ze mam bolerioze ale tylko w gabinecie naturalnej medycyny,to był wynik testu elektronicznej homeopatii coś takiego, a na nfz wyszło ze nie mam boleriozy test elisa i western blot,i nie wiem czy wierzyc medycynie naturalnej,mam duzo objawów trace wzrok dusznosc zadyszka ciągle praktycznie stawy itp.

% . Western Blot zależy mocno od laboratorium. Czułość ok 80%. Jest więcej testów. Kki. LTT. Luat. ... warto ciągnąć diagnostykę