Wyniki badania w kierunku zarażenia toksoplazmozą w 12. tygodniu ciąży

witam jestem w 12 tyg ciazy ,moj lekarz prowadzacy stwierdzil ze ma toksoplazmoze,skierowal mnie na badanie awidnosci aby stwierdzic czy to stare zakazenie czy nowe,kolejna wizyte mam za 2 tygodnie.Slyszalam ze przy tym leczenie powinno rozpoczac sie natychmiast.W karcie ciazy wpisane jest igG 12,8,9 igM nieobecne.Prosze o porade czy powinnam sie szybciej skonsultowac z lekarzem czy nie robi roznicy czekanie tych 2 tygodni?

Podany przez Panią poziom p/c w IgG jest mało czytelny. Ujemne IgM przemawia raczej za starą infekcją, w związku z czym poczekał bym cierpliwie na wyniki awidności i kolejną wizytę przed wdrożeniem leczenia. Pozdrawiam