Wyniki badania węzłów chłonnych

Co oznacza ten wypis? Liczne węzły chłonne w przestrzeni zaotrzewnowej wielkościowi do 3,5x0,8 cm . Liczne węzły chłonne szyi tworzące pakiet wielkości 3x2,5x2,5 cm Wszystkie okolice węzłowe mają unaczynienie patologiczne zachowane zróżnicowanie korowownękowe Policykliczne zarysy wewnętrzne. Kilka eliptycznych hypoechogennych węzłów w okolicy nadobojczykowej wielkośc 1-2,6 cm objawy odczynowo zmienionych węzłów. CRP w normie węzły nie widoczne nie bolesne Co oznaczy że węzły są zwłókniałe?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na powiększenie węzłów chłonnych. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.