Wyniki badania wycinków błony śluzowej żołądka

Otrzymałem wynik opis Makroskopowy 1 antrum- dwa 2 trzon-dwa 1-wycinki błony śluzowejżołądka o budowie zwykłej nacieki jednojądrowe ( ) aktywność (_) zanik(_) metaplazja jelitowa(_) helicobacter pyroli (_) 2 wycnki błonyśluzowej żoładka w budowie zwykłej Nacieki jednojądrowe ( ) aktywność (_) ,zanik(_) metalizacja jelitowa (_) helicbacter (_) wW obu poz. utkania nowotworowego nie swierdzono. Proszę o wjaśnienie wyników

Lek. Tomasz Budlewski

W opisie nie ma określonych znaków w nawiasach. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.