Wyniki beta-HCG i testu PAPPA-A w 12. tygodniu ciąży

witam jestem w ciąży....12 tydzień 6 dzien....ostatnio wykkonalam badania prenatalne krwi.... wizyte mam dopiero za miesiąc.... proszę o szybka interpretacje ponieważ bardzo się denerwuje na razie mam wyniki hcg i testu pappa hcg =18,20 ng/ml zakresy 11-12 tydzień =28-42, 13-14 tydz=19-21, tydz 15=13,5 itd. kolejno wartos spada. wynik testu paapa 1,65 mlU/ml zakresy i normy: 11 tydz i 3 dzień = 1,83, 12 tydz i 3 dzień=2,88, 13 tydz 3 dzień = 4,38

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

aby odczytać wynik należy wpisać wyniki do programu który obliczy ryzyko wystąpienia wady. Proszę poczekać do wizyty. Podczas wizyty lekarz wykona usg które jest niezbędne do obliczenia tego ryzyka.

Pozdrawiam.