Wyniki biocenozy pochwy w 31 tygodniu ciąży

Witam, jak odczytać wyniki biocenozy pochwy, jestem w 31 tyg ciąży. Biocenoza pochwy - czystosc, preparat Nablonki: liczne Leukocyty: mierna ilosc Paleczki G (-) mierna ilosc Ziarniaki G ( ) nieliczne Drozdzaki, strzepki grzybni: nieobecne Lactobacillus sp. - regulator pH (flora fizjolog.): liczny

Milena Lubowicz

W pochwie obecne są tylko nieliczne ziarniniaki i pałeczki, natomiast nie ma grzybicy. Obecność lactobacillus jest pożądana.
Pozdrawiam