Wyniki biopsji tarczycy i ból szyi

Witam moje wynik biopsji I - zmiana łagodna nie charakter. - zawiera el. guzka hyperplastycznego i nacieku zapalnego. Płaty z tyreocytów bez cytologicznych cech złośliwości, strzępki z histiocytów i limfocytów. W tle krew - brak koloidu II - zmiana łagodna, guzek hyperplastyczny. Płaciki z tyreocytów bez cytologicznych cech złośliwości. W tle krew z koloidem Czy budzą one niepokój? Dodam że mam ból szyi, karku i żuchwy. Od 13 lat choruje na GB. 9 lat temu usunięto mi część obu płatów tarczycy.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna dalsza obserwacja. proponuje udać się do lekarza laryngologa.