Wyniki biopsji węzła chłonnego

Dziś mama otrzymała wyniki z biopsji Proszę o szegółową interpretację wraz z dokładnym omówieniem. ROZP. KLINICZNE 1/Metastatyczny węzeł chłonny pachy prawej. 2/Ca mammae dex. ROZ.HISTOPATOLOGICZNE 331030 - biopsja węzła chłonnego: Carcinoma metastaticum. Her 2. Hercept Test reakcja na 2+ 331031-biopsja piersi prawej:Carcinoma ductale invasivum. Receptory estrogenowe, progesteronowe-reakcja ujemna Ki 67-aktywność proliferacyjna około 70% HER2-Hercept Test reakcja ujemna

Dzień dobry,
Zapraszam na konsultację, gdyż interpretacja wyniku jest niezwykle ważną czynnością lekarską i powinna być przedstawiona pacjentowi na osobistej konsultacji, kiedy jest możliwość spokojnej rozmowy i wyjaśnień.Aby unikać nieporozumień i zachowania prywatności pacjenta nie praktykuję informowania pacjenta na odległość o wynikach badań histopatologicznych.
kontakt@drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgi plastycznej
specjalista chirurgii ogólnej
onkologicznej