Wyniki c-peptyd i glukozy

dzien dobry mam pytanie odnosnie wynikow c-peptyd 1,56 norma 1,10-4,40glukoza 86(60-110)po 2h z glukoza 75g wynik 55(60-110) dodam ze mam rozne dolegliwosci robi mi sie slabo gdy jestem glodna i trzesa sie miesnie robi mi sie slabo jestem senna przewaznie po jedzeniu zle sie czuje duzo pije i czesto oddaje mocz z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Wyniki nie stwierdzają cukrzycy. Być może ma Pani napady hipoglikemii.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, stężenie glukozy po 2h jest zbyt niskie, a opisywane objawy wskazują na epizody hipoglikemii. Konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym, który określi dalsze postępowanie.