Wyniki CA w wieku 49 lat

witam odebralam wyniki ca125(s) wynik to 10,11 u/ml moj wiek to 49 lat bardzo prosze o napisanie czy wynik jest pozytywny czy negatywny z gory dziekuje

ten wynik o niczym nie świadczy, marker ten służy do monitorowania przebiegu leczenia raka jajnika, a nie do rozpoznania raka. Jak jaet podejżana zmiana na jajnku to zaleca sie wykonać test ROMA