Wyniki CMV przy planowaniu ciąży

Witam! Planuję ciążę, ale moje wyniki CMV dość mocno mnie niepokoją. Wyniki z października 2014r- IgM 1,140, IgG 0,500 Wyniki z lutego 2015r- IgM 1,510, IgG 2,900 Przy przy takich wartościach nadal wskazane jest "niezachodzenie"? Wizytę u specjalisty w tej dziedzinie mam dopiero za dwa miesiące. Uciekający czas dość mocno mnie frustruje dlatego, żeby mieć choćby minimalną orientację co należy robić a czego nie, piszę z zapytaniem tutaj. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie!

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wynik może wskazywać nadal na zakażenie więc proszę poczekać z decyzją do konsultacji z lekarzem. Pozdrawiam