Wyniki cytomegalii u 3-miesięcznego synka

Witam,Mój synek ma 3 miesiące.Będąc w ciąży stwierdzono wentrykulomegalię u płodu.Pierwsze USG przezciemiączkowe poprawne.Kontrola u neurologa i skierowanie na badania.Dzisiaj odebraliśmy wyniki cytomegalii IgM 2,100 a IgG 231,500.Nie ma żadnych objawów choroby,rozwija się prawidłowo.Co dalej powinnam zrobić?Proszę o pomoc Sylwia

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się do lekarza prowadzącego, który zinterpretuje wszystkie wyniki w oparciu o dane kliniczne (przebieg ciąży, aktualny rozwój dziecka, itd.).