Wyniki echa serca 32-letniej osoby do analizy

mialem robione echo serca dwa razy poza powiekszonym lewym przedsionkiem 4,8 wszystko bez zarzutow frakcja 72%zastawki ok,holter 115pobuden przedwcz.nadkomo.i 50 przedwczes.komoro.sredni puls77bez innych zaburzen rytmu i zaburzen przewodzenia tak opisal kardio,proba wysilkowa tez zaliczona do ktorej i tak podchodzilem z dusznosciami i z takimi samymi skonczylem bo w tym tkwi moj probl.moje pytanie czy z tymi wynikami to moze byc serce i jego wina,pluca ok,spirometria ok.czy mam nadal drazy serce

Aleksander Ropielewski

Z Pańskiego opisu wynika, że dolegliwości nie powinny być pochodzenia kardiologicznego, jednak bez całości obrazu klinicznego nie jestem w stanie stwierdzić tego jednoznacznie. Sugeruję kontakt z internistą.