Wyniki EEG po jednorazowej epilepsji

Witam, proszę o wskazanie czy następujące wyniki EEG głowy (po jednorazowej epilepsji) mają potencjalne przełożenie na funkcjonowanie organizmu: "W badaniu tomograficznym głowy nie stwierdzono zmian patologicznych. EEG: dyskretne zmiany ze struktur głębokich" Wynik rezonansu magnetycznego mózgu: "Nie uwidoczniono zmian ogniskowych w strukturach mózgowia. Układ komorowy bez przemieszczeń z uwidocznioną szerszą komorą IV". Dziękuję za sugestię.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Aby najlepiej ocenić badanie EEG oraz ryzyko padaczki należy udać się do neurologa, który skonfrontuje badanie kliniczne z badaniem EEG.
Pozdrawiam.