Wyniki EKG 5-latka

Witam :) co oznaczaja wyniki u 5 latka z EKG takie jak: 116- nieregularny rytm nadkomorowy rytm RR jest nieregularny 420 - normogram 505- umiarkowane obnizenie ST

Lek. Magdalena Pikul

Podała Pani automatyczną analizę badania a ta jest bardzo mało miarodajna. Aby ocenić badanie EKG należy je zobaczyć w formie graficznej. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do swojego lekarza prowadzącego.