Wyniki hormonów i nieregularne miesiączki

Dzień dobry mam pytanie mam o to wyniki hormonów dhea 19,632 bez jednostki jest na wyniku, prolaktyna 52ng/ml, po godz 200 ng/ml, po 2 godz 117,73ng/ml, fsh 5,01mlU/ml, lh 12,82mlU/ml czy te hormony mogą mieć wpływa na to że 3 razy nie przyjął mi się przeszczep w nosie który miałam robiony z powodu perforacji nosa po nie udanym zabiegu prostowania przegrody nosowej. A hormony zostały zlecone przez ginekologa bo mam bardzo nie regularne miesiączki potrafię przez 3 miesiące nie mieć w ogóle

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że wpływu na przeszczep raczej nie ma. Proszę koniecznie udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.