Wyniki hormonów tarczycy 34-latki

Witam ,mam 34 lata,odebrałam dzis wyniki tsh,t3 i t4 wyniki to:tsh-0,190 t3-6,03 t4 19,18.moje pytanie brzmi,czy te winiki sa prawidłowe ,dziękuję za szybką odpoiwedz i pozdrwawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, ważne są jednostki w jakich są wyniki. Jednakże według ogólnie przyjętych norm poziom TSH u Pani jest zbyt niski. Natomiast wynik fT3 lekko podwyższony (fT4 w górnej granicy normy - prawdopodobnie). Może to wskazywać na nadczynność tarczycy i byc potrzebna dalsza diagnoza - panel przeciwciał. Pozdrawiam.