Wyniki hormonów z morfologii krwi

Moje wyniki hormonów z morfologii: Estradiol 132 pg/mL Kobiety nieciężarne: Faza folikularna: 27-122,Faza lutealna: 49-433, Faza okołoowulacyjna: 95-433 i Progesteron 2,51 ng/mL Kobiety nieciężarne: Faza folikularna: 0,31-1,52,Faza lutealna:5,16-18,56 Dodam,że badania robiłam dwa tygodnie po miesiączce i nie wiem jaka to faza,bo mam miesiączki nieregularne.Czasami po ok. 23 dniach,a czasami po 40...Niepokojących objawów nie mam,nie plamię między miesiączkami.Muszę brać leki?.

Proponuję z interpretacją poczekać do pojawienia się miesiączki, wtedy będzie można ustalić długość cyklu i określić w którym dniu wykonano badanie i odnieść się do powyższych zakresów.