Wyniki i interpretacja morfologii krwi 2-letniego dziecka

Witam, bardzo proszę o interpretację wyników morfologii 2 letniego dziecka. Nie wyglądają dobrze, martwię się , że to cos poważnego. dodam, że dziecko rzadko choruje, a choroba trwa zwykle 1-3 dni. ma dużo energii i prawidłowo się rozwija. Skąd więc takie wyniki? LEU 10,20, ERY 4,59, HGB 13,37, HTC 41,20, MCV 90,00 MCH 29,1, MCHC 32,45, PŁYTKI 397, RDW-CV 15, MPV 7,30, NEUTROF. 25,10, BAZO 1,5, EOZYNOFILE 3, MONO 6,5, LIMFOCYTY 63,9, atypowe 1,3, niedojrzałe duże komórki 0,6.

Witam. Wyniki badań dziecka nie budzą niepokoju i są odpowiednie dla dziecka w tym wieku. Normy laboratoryjne podane na wynikach badań sa normami ogólnymi dla całej populacji nie uwzględniającymi wieku dziecka. Nieznacznie podwyższony poziom leukocytów może być wynikiem infekcji. Wyniki badań powinien również zinterpretować lekarz który będzie miał możliwość przeprowadzenie bezpośredniego badania dziecka.