Wyniki krwi i USG piersi a ryzyko nowotworu

Witam! otrzymalam takie wyniki ze krwi i chcialam sie dowiedziec czy to musi byc nowotwor? ALP/L11 132U/L OB 49mm/h Antygen CA-15,3/143 72,40 U/ml USG piersi Piersi tluszczowe bez patologicznych zageszczen. Stan po BCT i RTG terapii piersi lewej. Zmiany skorne w piersi lewej. Zmiany pachowe wolne. Mammografia piersi Piersi tluszczowe bez patololicznych zageszczen. Stan po BCT i RTG terapii piersi lewej. W piersi lewej makrozwapnienia bardzo prosze o odpowiedz

W badaniach obrazowych (USG i mammografia) nie ma zadnych podejrzen dotyczacych obecnosci zmian nowotworowych. Pozostale wyniki nie zostaly podane precyzyjnie, jednak decydujace sa te pierwsze! Z racji wywiadu - konieczna nadal regularna kontrola. Aktualnie nie ma potrzeby podejmowania dzialan.

Nie musi to być nowotwór , ale proszę koniecznie zgłosić się do onkologa/ginekologa prowadzącego!!! Ja mam za mało danych , aby móc odpowiedzieć autorytatywnie! zż