Wyniki krwi w ciąży

Mam pytanie, a mianowicie robiłam test krwi beta hcg na wykrycie ciąży trzy dni po spodziewanej miesiączce i wyszedł mi wynik 160. Tam powiedziano mi, że jest trochę niski i że jest to 4 tydzień ciąży co by sie zgadzało.

Po tygodniu byłam zrobić znów to badanie u mojego ginekologa i wynik był 2390. Chciałabym wiedzieć czy jest on dobry i dla którego tygodnia bo wtedy byłam pierwszy dzień szóstego. A lekarz kazał mi jeszcze zrobić badanie za dwa dni, że ten wynik ma rosnąć. O ile powinien urosnąć i proszę mi napisać czy mam dobre te wyniki...

Dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie.

Niestety nie mogę w pełni odpowiedzieć na Pani pytanie, gdyż nasz serwis nie przewiduje interpretacji wyników badań. Od siebie mogę jedynie dodać, że poziom hormonu ma ewidentnie tendencję wzrostową co potwierdza prawidłowy rozwój ciąży.

Proszę się nie martwić, za kilka tygodni będzie miała Pani wykonywane USG, na którym dokładniej dowie się Pani o wieku ciąży.

Pozdrawiam.