Wyniki leukocytów, limfocytów u 3-letniego dziecka

chciałam zapytać o interpretacje wyników córki 3 lata. leukocyty 14,4 limfocyty 24% neutrofile 67%- 9,60tys mpv-7,52 rozmaz: gran.seg 73, limfocyty 19, OB -30 reszta ok robiłyśmy badanie krwi bo powieksszyly sie jej wezly chlonne na szyi i lekarz zlecila badanie. Dodam ze corka byla przeziębiona ostatnio kolo Zaniepokoiły mnie wyniki

Milena Lubowicz

Wyniki wyraźnie wskazują na toczący się stan zapalny. Może to mieć związek z przebytą infekcją. Myślę, że należy rozważyć antybiotykoterapię.
Pozdrawiam