Wyniki morfologii 4-letniego dziecka

wiatam Wynik  4 lat plytki krwi 460 norm 420 %eozynocytow 10,1 norm <5 liczba eonozyncytow 1,00 norm <0,65 liczba monocytow 0,82 norm <0,8 Granilocyty kwasochlonne 10 norm <5 Kal na pasozyty mial dodatni cycty blastochomis hominis leczony metronidazolem 7 dni Czy mam powtorzyc badanie kalu ? Starszy syn 7 lat prawie identyczne wyniki podwyzszone :( Prosze o odpowiedz dziekuje

Aleksander Ropielewski

Prosze wykonać równiez badanie kału u starszego syna. Po zakończeniu terapii u obu synów prosze wykonać kontrolne badanie kału.