Wyniki morfologii a powiększone węzły chłonne na szyi

Witam!Odebrałam swoje wyniki morfologii i chciałam spytać o interpretacje.Dodam,że męczę się z bardzo powiększonymi węzłami chłonnymi na szyji.W wynikach: nadmiar leukocytów, nadmiar MPV -śr obj płytki krwi, niedobór: limfocytów oraz limfocytów w rozmazie manualnym, Pałeczkowate wynik: 0, maxymalna :hemoglobina, hematokryt,bazocyty.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Morfologię krwi powinno się interpretować całościowo w oparciu o konkretne wartości i stan kliniczny. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.