Wyniki morfologii krwi i niski poziom hemoglobiny

Witam, odebrałam dzisiaj wyniki morfologii niestety jest sporo przekroczeń. HGB 12,0g/dl, WBC 3,2K/ul, MCHC 30,1 g/dl, MCH 25,8pg, RDW-SD 55,9fl rozmaz LYM 1,5K/ul, MXD 0,7K/ul, NEUT 1,0K/ul LYM 48,1%, MXD 22,0%, NEUT 29,9% Co może być przyczyną? Ogólnie czuję się bardzo dobrze, sporo biegam - jestem aktywną osobą. Od jakiegoś czasu mam niską hemoglobinę i leukocyty. Biorę żelazo i wit. z grupy B, ale nie widać poprawy.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
proszę zweryfikować dietę i skonsultować się z lekarzem odnośnie przyjmowanej dawki żelaza i ewentualnej pogłębionej diagnostyki.