Wyniki morfologii krwi w 17 tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 17 tc i właśnie odebrałam wyniki morfologii krwi i niepokoją mnie moje wyniki ponieważ poziom leukocytów mam troche podwyższony a także obniżony hematokryt. LEUKOCYTY- 10,4 gdzie norma wynosi 0,4-10 oraz HEMATOKRYT- 36 a norma 37-47.Bardzo proszę o interpretacje,czy zagraża to mojemu dziecku? Dodam,ze ostatnio odczuwam czesty nacisk na pecherz i korzystanie z toalety. pozdrawiam i prosze o odpowiedz

Witam,
nacisk na pęcherz może być związany z powiększającą się macicą.
Jednak w przypadku podwyższonych WBC należałoby zrobić jeszcze badanie ogólne moczu, aby stwierdzić/wykluczyć stan zapalny dróg moczowych.
Ogólnie morfologia nie jest niepokojąca.

pozdrawiam