Wyniki morfologii u 48-latka

Moje wyniki krwi to WBC 3,4 MON 6,9 GRA 49,7 LYM 43,4 MON6,9 RBC4.44 HGB12,9 HCT39,8 PLT133. W moczu mam bardzo liczny śluz liczne moczany .jestem mężczyzną w wieku 48 lat

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, wyniki badań laboratoryjnych interpretuje się w odniesieniu do norm danego laboratorium. Jeśli wziąć pod uwagę ogólne normy, wszystkie wyniki poza płytkami krwi są prawidłowe,( płytki krwi są nieco poniżej dolnej granicy normy). Zwiększona liczba moczanów w moczu jest czynnikiem zwiększającym ryzyko wystąpienia kamicy dróg moczowych. Natomiast w zależności od obrazu klinicznego i dolegliwości obecność śluzu może świadczyć o obecności zakażenia układu moczowego. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który zinterpretuje wyniki w odniesieniu do stanu klinicznego. Pozdrawiam.