Wyniki morfologii wykonywanej z powodu gorączki i osłabienia

Witam mam 23 lata jestem chlopakiem. I od jakiegos czasu mam goraczke i osłabienie mój lekarz wyslal mie na morfologie i crp o to wyniki. Prosze o pomoc co one oznaczaja. Morfologia; Wbc 9.95 10^3/ul Rbc 5.43 10^6/ul Hbg 17.7 g/dl Hct 49.8 % Mcv 91.7 fl Mch 32.9 pg Mchc 35.5 g/dl Plt 262 10^3/ul Rdw-sd 41.4 fl Rdw-cv 12.4% Pdw 12.1 fl Mpv 10.4 fl P-lcr 27.4% Pct 0.27% Wyniki CRP 0.91 ml/l Prosze o intreperacje wyników. Co one oznaczaja. Z góry dziękuje.

Witam. Najważniejszym odchyleniem w wynikach badań jest podwyższony poziom leukocytów, czyli białych krwinek (WBC) co może świadczyć zarówno o przebytych ostatnio infekcjach jak i poważnych schorzeniach ogólnoustrojowych. Konieczne jest pogłębienie diagnostyki o ręczny rozmaz układu białokrwinkowego.