Wyniki na chlamydię trachomatis

Serdecznie witam Właśnie odebrałem wyniki na chlamydię trachomatis nie wiem jak zinterpretować owe wyniki : IgG 2,52 RU/ml ujemny - poniżej 16 dodatni - powyżej 21,9 IgM 0,31 RATIO ujemny - poniżej 0,8 dodatni - powyżej 1,1 Odnośnie owych przeciwciał co oznacza jak jest ich za dużo a co jak jest ich za mało ???

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik świadczy o tym, że nie choruje Pani ani też Pani nie przechorowała zakażenia chlamydią trachomatis.