Wyniki na Helicobacter pyroli

Witam, Odebrałam dziś wyniki na Helicobacter IgG pylori /wynik w surowicy<0.40 WYNIK UJEMNY . U/ml 0,00 < 0,90 WYNIK WATPLIWY . U/ml > 0,9 < 1.1 WYNIK POZYTYWNY . U/ml > 1.1 Proszę o interpretację wyniku,czy powinnam się zgłosić do lekarza?

Magdalena Mroczek

Nie ma i nie było zakażenia H.pylori. Jeśli istnieją jakieś objawy ze strony układu pokarmowego warto zgłosić się do lekarza w celu dalszej diagnostyki.