Wyniki na toksoplazmozę i kiłę w 3 miesiącu ciąży

Witam moja siostra jest w 3 miesiącu ciąży,a jej lekarz jest na urlopie,mogę się dowiedzieć co oznaczają te wyniki? Toksoplazmoza IgG 7( norm.0,0-4,0ujemny.4,0-8,0 niejednoznaczny,>8,0 dodatni)Toksoplazmoza IgM 0,05 (norm.<0,55 ujemny >0,55-0,65 niejednoznaczny >0,65 dodatni) "INFEKCJE" VDRL(WR-kiła)przeciwciała-met.jakościowa ujemny

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W podanych wynikach nieprawidłowość stanowi jedynie niejednoznaczny poziom IgG w badaniu toksoplazmozy. Konieczne będzie zatem powtórzenie badania w terminie wyznaczonym przez lekarza ginekologa.