Wyniki na toksoplazmozę w 10. tygodniu ciąży

Witam , Jestem teraz w 10 tyg. ciązy i właśnie odebrałam wyniki toksoplazmozy. Proszę o analizę wyników : IGM - mój WYNIK : 0.120 Przeciwciała w kl. IGM wynik ujemny < 0.50 wynik wątpliwy 0.50-059 wynik dodatni 0.60 i powyżej Badanie IgG- 7.60 wynik ujemny <1.6 wynik wątpliwy 1.6-2.9 wynik dodatni 3.0 i powyżej . Z góry dziękuję za odpowiedź.

Magdalena Mroczek

Proszę zgłosić się do lekarza. Byc może należy wykonać badanie awidności.