Wyniki na toksoplazmozę w 14. tygodniu ciąży a włączenie antybiotyku

Witam jestem w 14 tyg ciazy odebralam dzisiaj wyniki na toxoplazmoze moj wynik toxoplazmoza igG 1361.0 toxoplazmoza IgM 0.9 TOXO avidnosc 71% dzisiaj zostal włączony antybiotyk 3* dziennie prosze o odp bo sie strasznie martwie . Zostalam jescze skierowana do Gdańska do szpitala na dalsze wyniki i zbadanie płynu owodniowego prosze napisac czy to bezpieczne .

Piotr Pilarski

Nie napisała Pani jakie normy Panują w laboratorium dlatego nie mogę się odnieść do wyników. Amniocenteza(pobranie płynu owodniowego) wiąże się z 1% ryzykiem utraty ciąży.

Pozdrawiam.