Wyniki nadania krwi na toksoplazmozę i CMV w ciąży

Witam, Jestem w 10 tygodniu ciazy. Odebralam wyniki badania krwi. Zaniepokoil. Mnie wyniki: p -ciala p/Toxoplasma gondii IgG 1285 IU/ml, p - ciala p /CMV IgG 209,5 IU/ml. Czy to oznacza ze wlasnie choruje name toxoplazmoze? Czy to grozne dla plodu? Prosze of pomoc.

Witam,
wyniki w klasie IgG wskazują na dawną infekcję rózyczki i CMV.
Obecnie nie choruje Pani i nie ma ryzyka dla płodu
Chyba że wyniki w klasie IgM są podwyższone, ale ich Pani nie napisała więc nie mogę się odnieść.