Wyniki neutrofilii i limfocytów

Neutrofile 2,12, limfocyty 3,80 lub neutrofile 32,2 i limfocyty 57.00 co taki wynik oznacza reszta w normie

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie podała Pani norm obowiązujących dla laboratorium. Proponuję wykonać ponowną morfologię za jakiś miesiąc i ocenić czy taki poziom się utrzymuje. Jeśli tak proponowałabym konsultację z hematologiem.
Pozdrawiam