Wyniki OB i morfologia - proszę o interpretację

Witam! Moja 2-letnia córka ma OB 36, HGB 10.5 (g/d), MCV 77.8 (f), mch 25.9 (pg) oraz LYM 5.5 ( 10do potęgi 3/u), posiew moczu jałowy, ale te wskaźniki, zwłaszcza OB mnie bardzo zmartwiły. Dodam, że dziecko nie ma objawów chorobowych, jedynie mało je, w ogóle nie chce jeść oraz trochę jest marudna. Proszę o interpretację. Dziękuję.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Niestety, zgodnie z regulaminem naszego serwisu nie możemy na nie odpowiedzieć - dotyczy interpretacji wyników badań. Lekarz nie może poprawnie zinterpretować wyników bez zebrania dokładnego wywiadu, zbadania dziecka oraz bez znajomości pełnego wyniku badania.

Skonsultuj wyniki badań córeczki z lekarzem pediatrą, on oceni jej stan zdrowia oraz w razie potrzeby pokieruje dalszą diagnostyką i leczeniem.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl