Wyniki parametrów w badaniu krwi

Witam, zrobiłam morfologię i wszystkie wyniki poza dwoma są ok. To co odchodzi od normy to: - NEU 45,3 (norma lab. 50-70) - MCH 32,1 (norma lab. 27-31) O czym to może świadczyć i czy wymaga konsultacji z lekarzem? Pozdrawiam, Ilona K.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli tylko te parametry odchylone są od normy proponuje powtórzyć badanie a przy utrzymywaniu się zmian konsultacje z lekarzem rodzinnym. A czy wystepuja jakies objawy chorobowe?