Wyniki podstawowego badania morfologicznego

Witam, oto wyniki: kreatyna na czczo 65 qmol glukoza na czczo 5,0 mmol po godz 4,2 mmol po 2 godz 5,2 mmol wbc 7,5 neut 4,3 neut% 57,9 lymph 2,3 lymph% 31 mix 0,9 mix% 11,1 rbc 4,36 hgb 12 hct 36,4 mcv 83,5 mch 27,5 mchc 33 plt 346 pdw 10,7 mpv 9,3 p-lcr 20,4
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Niestety, pytanie dotyczy prosby interpretacji wyników i możemy na nie odpowiedzieć. Wyniki badań powinien zinterpretowac lekarz, który zlecił wykonanie badań. Ma on możliwośc zebrania wywiadu oraz zbadania pacjenta i dopiero na podstawie tych wszystkich informacji, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl