Wyniki posiewu i biocenozy z pochwy i szyjki macicy

Odebrałam dziś wyniki posiewu i biocenozy z pochwy i szyjki - kanał szyjki - ureaplasma species poniżej 10/4 CFU. Biocenoza - bardzo liczne bakterie Lactobacillus, bardzo liczne bakterie Streptococcus agalactiae. Candida i inne - ujemne. Liczne leukocyty, liczne komórki nabłonka, komórki "clue cells" nieobecne. Bardzo proszę o interpretację. Mam żółtawe gęste upławy i delikatne swędzenie.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest wdrożenie odpowiedniego leczenia. proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa.