Wyniki poziomu cholesterolu i trójglicerydów

mam 34 lata, kobieta, odebrałam wyniki z laboratorium. czy powinnam się martwić: cholesterol 169 mg/dl, HDL 44.9 mg/dl, ldl 115 mg/dl, trójglicerydy 46.0 mg/dl, WBC 5.5, RBC 5.11, PLT 165 podwyższone są wartości PDW 16.7 oraz P-LCR 31%, niższe: EO % 1.1, MCV 79.2 MCH 26.6 i PCT 0,15. i BASO 0.0. ostatnia miesiączka 11.11.

Milena Lubowicz

Wyniki te nie są szczególnie niepokojące. Jedyne co mogę powiedzieć to, że widoczny jest początek niewielkiego niedoboru żelaza, dlatego proszę uwzględnić w diecie produkty bogate w żelazo.
Pozdrawiam