Wyniki poziomu insuliny a otyłość i zespół policystycznych jajników

Witam. Proszę o interpretację wyników bo trochę mnie przerażają. Jestem osobą otyłą, mam 23 lata i stwierdzony zespol policystycznych jajnikow. Ostatnio dostalam skierowanie na test obciążenia glukoza 75g ale na badanie poziomu INSULINY i moje wyniki to Na czczo 23,77 mU/l przy normie 3,00-25,00 Po godzinie 149,06 mU/l Po 2 godzinach 376,87 mU/l

Interpretacja wyników badań powinna odbywać się w odniesieniu do stanu klinicznego pacjenta. Proponuję udać się z wynikami do lekarza, który zlecił badania. Pozdrawiam.