Wyniki poziomu progesteronu i testosteronu

Witam serdecznie, Bardzo proszę o informację czy moje wyniki badań są dobre. Progesteron 13,90 ng/ml Testosteron 16,56 ng/dl 6,00 82,00 Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam Aneta

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium oraz dnia cyklu nie można określić wyniku progesteronu. Wynik testosteronu jest w normie. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.