Wyniki prób wątrobowych i stłuszczenie wątroby
Pomocy !Mój mąż ma GGTP 1016 !!!! W USG wyszło stłuszczenie wątroby,płyn około wątrobowy i w miednicy małej, a po urografii odlewowa kamica nerkowa w obydwu nerkach.Mąż bardzo często pił piwo,twierdząc,że piwo jest dobre na filtrację nerek (straszna głupota wielu Polaków).TERAZ MA SWOJĄ FILTRACJĘ NEREK!!! oprócz tego ma obrzęknięty brzuch i nogi od stóp do kolan.Lekarz rodzinny wypisał Emanerę,Verospiron,Hepatil i Essenciale Forte. Bardzo proszę o odpowiedz,co robić i jakie są rokowania?

MĘŻCZYZNA, 54 LAT ponad rok temu
Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa
82 poziom zaufania
Witam,
proszę wykluczyć wszelki alkohol z żywienia i zastosować dietę w schorobie stłuszczeniowej watroby. W gabinecie dietetycznym dostanie Pani indywidualne zalecenia w zaleznosci od wagi i wieku męża.
Pozdrawiam serdecznie