Wyniki prolaktyny i wydzielina z piersi

Witam 2 lata temu urodziłam dziecko jakieś czas temu zobaczyłam ze z jednej pierś leci mi woda z mlekiem dodam że dziecko karmiłam tylko cztery dni ponieważ dostałam stanu zapalnego w piersiach. Piersi są obolałe nadbrzmiale nie ma to żadnego znaczenia czy przed miesiączka czy po, po prostu są.robiłam badania prolaktyny stężenie wyszło 154ulU/ml k. w cyklu 31-818 po menopauzie 61-394 M. 545. Wyniki tarczycy 0,752 ulU/ml ,0,550-4,780 morfologia leukocyty Erytrocyty hemoglobina podwyższon trochę

Aleksander Ropielewski

Z podanych wyników i zakresów norm nie widzę odchyleń w badaniach hormonalnych. Odnośnie podwyższonego poziomu erytrocytó i hemoglobiny wszystko zależy od stopnia ich podwyższenia. Sugeruję kontakt z lekarzem, który po badaniu i ocenie wyników badań pomoże pokierować diagnostyką i leczeniem.