WYNIKI -proszę o interpretację

Witam,
jestem w ciąży w 12 tyg., a badania robiłam w 11tyg. na obecność HIV i toksoplazmoza. O to wyniki HIV: -SYPH 0.05 S/CO NON REACTIVE -HIV HIV 1+2+p24 0.41 S/CO NON REACTIVE -(nie mogę odczytać.... C) 0.10 S/CO NON REACTIVE -HBSAG 0.00 IU/mL NON REACTIVE QHBS 0.00 S/CO NON REACTIVE BADANIA TOKSPOLAZMA: TOXIG IGG 0.0 IU/ml 0.0-15.0 LG IGG (STRZAŁKA DO GÓRY)240.0 IU/ml 0-15 >15.

Proszę jeszcze o odpowiedź na jedno, bo w wyniku NEUT(jest zaznaczony gwiazdką). a wynosi 69.7% 7.20[x10^3/uL].
Dziękuję i proszę o szybką i dokładną odpowiedź.

Lek. Łukasz Kowalski

Droga Pani!

Wyniki oznaczeń na kiłę, HIV, WZW t.B, oraz ten którego Pani nie może odczytać są w normie. Oznacza to, że nie choruje Pani na żadną z tych chorób.
Wynik badania na toksoplazmozę mogą wskazywać na to, że przeszła Pani tę chorobę w przeszłości i nie stanowi ona zagrożenia dla dziecka aktualnie. (niskie toxic IgG wysokie LowGrade IgG). Być może lekarz zdecyduje by oznaczyć dodatkowo przeciwciała IgM, które świadczą o aktualnym zakażeniu T.gondi.
Oznaczenie NEUT czyli granulocytów obojętnochłonnych (neutrofilii) jest prawidłowy i nie stanowi powodu do niepokoju.

Pozdrawiam i życzę powodzenia. Jednocześnie zapraszam do lektury artykułów zamieszczonych na łamach naszego portalu abcciaza.pl.