Wyniki przeciwciał przeciwjądrowych ANA-HEp

Odebrałam wynik p/c jądrowe ANA-HEp 1:160,typ homogenny ,p/c SSA -Dobre ( < 2) , od kilku lat mam białkomocz ok.0.5/doba ,kreatynina , wszystkie elektrolity w normie , nieco podwyższone gamma- globuliny w proteinogramie krwi i stale podwyższone nieco krwinki czerwone lub/i hemoglobinę i hematokryt.Czuję okresowo niewieki ból z tyłu pleców i pod żebrami oraz zmęczenie w ciągu dnia.Czy mam powód do niepokoju Do lekarza mam termin styczeń 2016.Dziękuję.P/c były obecne kilka lat wtecz .póżniej nie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po zapoznaniu się z całą historią medyczną i będzie wtedy można określić odpowiednie dalsze postępowanie.