Wyniki przyrostu bHCG i brak pęcherzyka

W tym roku ukończę 35 lat. Wcześniej nigdy nie byłam w ciąży. 29. grudnia 198bHCG, 14. stycznia 8600, a dziś 12400 bHCG, ale na USG nie widać pęcherzyka. Laparoskopia nie wykryła pęcherzyka w jajowodach. Proszę o wszelkie informacje, te mniej lub bardziej prawdopodobne co do przyczyny mojego stanu. Dziękuję za wszelkie sugestie, informacje i jakiekolwiek wskazówki.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
jeżeli pęcherzyk nie został uwidoczniony może to być ciąża pozamaciczna lub inne schorzenie związane z nieprawidłowościami przy zapłodnieniu np. zaśniad groniasty. Powinna Pani być pod stałą kontrolą ginekologa.