Wyniki rezonansu głowy i odcinka szyjnego

Witam Serdecznie wczoraj odebrałam wynik rezonansu głowy i odcinka szyjnego . Jestem bardzo zaniepokojona ponieważ 2 lata temu wyszły mi poszerzone przestrzenie okołonaczyniowe teraz w tym samym miejscu w części podkorowo w prawej okolicy potyliczno-ciemieniowej drobna dobrze odgraniczona przestrzeń płynowa o wielkości ok. 3,2 mmx5mm i mniejsza ok 2mm- najpewniej o charakterze drobnej torbieli neuroglejowej lub/i poszerzonej przestrzeni naczyniowej V-R. Bardzo proszę o poradę !!

Aleksander Ropielewski

Proszę skontaktować się z neurochirurgiem. Ustalicie wspólnie dalsze postępowanie. Jest to zmiana łagodna, jednak w pewnych przypadkach wymaga usunięcia.